başakşehir web tasarım

Değerli müşterilerimiz kurulduğumuz günden bugüne kadar başakşehir web tasarım ajansı olarak %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeyi kendimize prensip olarak benimsedik.Gelişen web teknolojilerine paralele olarak hareket ederek , Türk ticaret kanunların uygun, Google ve benzeri arama motorlarına tam uyumlu, Tablet, Akıllı telefon ve masa üstü versiyonları bulunan, Yönetim panelli web tasarım hizmeti vermekteyiz.

İlk önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin bütçesine uygun, arama motoru dostu, yönetim panelli, Mobil uyumlu web tasarım hizmeti sağlayabilmek.
Almış olduğunuz hizmetin devam etmesi, Yenilenmesi, Yedeklenmesi ve veri kaybı yaşanmaması için devamlı sizlerle iletişim halindeyiz, Böylelikle size sadece arkanıza yaslanmak ve potansiyel müşterilerinize ulaşmak kalacaktır.

Her bütçeye uygun 175 TL + KDV den başlayan kurumsal başakşehir web tasarım için sizlere bir telefon kadar yakınız bizlere 0533 714 2734 nolu müşteri destek hattımızdan mesai saatlerinde ulaşabilir, Sorularınızı yöneltip fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Sipariş esnasında hazırlamanız gerekenler:
1-Firmanızın PNG formatında logosu
2-İletişim bilgileriniz (Açık adres ve telefon)
3-Hizmetleriniz veya ürünleriniz hakkında temel bilgiler (text formatın hazırlanmalı)
4-Firmanızı tanıtıcı yazı (text formatın hazırlanmalı)
5-Sitenize referanslarınız eklenmesini istiyorsanız bunları logo veya isimlerini gönderebilirsiniz.
6-Varsa ürünleriniz profesyonel fotoğraları.
7-Siteniz de Ekstra özellik talebiniz varsa, Bunu yazılı olarak hazırlayıp tarafımıza göndermelisiniz.

Bilmeniz gerekenler:
1-Web sitesi üç temel unsurdan oluşur, Bunlardab biri dahi olmasa web siteniz yayına giremez
1/a Domain alan adı (com,net,org veya istediğiniz uzantılı olabilir, ancak dünya genelinde kullanılan bu üç domain uzantısıdır.)
1/b Hosting (Barınma) siteniz aktif olarak yayınlanması ve çeşitli fonksiyonlarından (Mail,Databese v.s.) yararlanmanıza yarar.
1/c Tasarım İnternet sitenizin görsel olarak hazırlanma kısmıdır.
2-Firma olarak hazırlamış olduğumuz tüm web sitelerinde yönetim paneli vardır, yönetim panelinden istediğiniz zaman istediğiniz yerde (internet bağlantısı gerekli) değişiklik yapabilirsiniz.
3-Sitenizin google gibi arama motorlarında görünmesi zaman alır, firma olarak bitirmiş olduğumuz tüm web sitelerinin bu arama motorlarına kayıtlarını otomatik olarak yapmaktayız.
4-Web sitenizin; google.com.tr üzerinden istediğiniz kelimelerde yapacağınız arama sonuçlarında görünmesi için Arama Motoru Optimizasyonu yaptırmanız veya Google Adwords Reklamlarını kullanmalısınız.
5-Yönetim paneli kullanımı text formatında size gönderilmekte, Bu konuda bir ay boyunca ücretsiz teknik destek alabilirsiniz.
6-Hazır paketler için kurulum 2 iş günü içerisinde yapılır.
7-Özel tasarım istekleriniz 10-12 iş günü içerisinde tamamlanır.
8-Hazır paketler için yıllık yenileme, lisanslı bir yazılım aldıysanız lisans ücretleri bulunmaktadır.
9-Domain ve Hosting hizmetlerini firmamızdan aldıysanız, bunların bir yıl sonra yıllık yenilemeleri bulunmaktadır.Bunların ücretleri domain için uzantısı ve hosting için kullandığınız alan kadar ücretlendirme çıkar.
10-Özel yazılımlarımız da farklı kurulum yoktur.
11-Hazır web tasarım paketlerini kendi mevcut sunucunuza kurulumunu yaptırabilirsiniz.Kendi sunucunuzun Linux tabanlı olması gerekmektedir.Buna ilave olarak bir adet MySQL veritabanınada kurulum aşamasında ihtiyacımız olacaktır.
12-Winwods hosting kullanılan sunucularda yaşanabilecek olası sorunlardan firmamız sorumlu değildir.
13-Farklı sunuculara yapılan web tasarım kurulumu için yedekle hizmetini ilgili firmalardan almalı veya kendiniz yapmalısınız.
14-Bizim sunucularımıza yapılan tüm kurulumlar da yedekle hizmeti haftalık olarak otomatik yapılmaktadır.
15-Satın almış olduğunuz web tasarım hizmetimiz bir domaine lisanslanmaktadır.Domain değişiminde sadece lisans ücreti alınmaktadır.
16-E-Ticaret paketlerinde FTP erişimi yoktur.
17-Web tasarım alan tüm müşterilerimize ücretsiz teknik destek süresi bir ay ile sınırlıdır.Yazılımsal teknik destek süresi ise bir yıl (12 ay) ücretsiz olarak vermekteyiz.
18-Firma olarak sağlamış olduğumuz tüm işlemlerde faturalandırıp tarafınıza gönderilmektedir.Fatura KDV oranı %18 olup, ilave olarak ücretlendirilir.
19-Sitelerinize ürün yükleme işlemini yapamıyorsanız, ekstra ücret ödüyerek bu hizmeti satın alabilirsiniz.
20-Özel yazılım projeniz varsa mutlaka yazılımın içeriği hakkında detaylı şekilde açıklayan bir brifing hazırlamalısınız.
21-Kesinlikle kopya site, kopya yazılım hazırlamıyoruz.Bu konuda anlayışlı olup ısrarcı olmamanızı rica ediyoruz.
22-Önce iş sonra ödeme şeklinde çalışmıyoruz, Ödemelerinizi iş başlangıcı %50 nakit, Kalan %50 iş bitiminde yapmalısınız.

Değerli müşterimiz;Her hangi bir hizmetimizi almadan önce mutlaka Kampanyalı Web Tasarım Kullanım Koşullarını okuyunuz.

Sizlere daha kaliteli web tasarım hizmeti verebilmek için sürekli kendimizi yenileyip ihtiyaçlarınız doğrultusunda haraket ederek tasarım ve yazılım hizmeti vermekteyiz.Fiyat politikası olarak sorunsuz hizmet prensibine bağlı kalarak web tasarım fiyatlarını olabildiğince minimum seviyede tutmaya gayret ediyoruz.Lütfen bizden hizmet almadan önce referanslarımız bölümünde yer alan müşterilerimizi aramaktan çekinmeyin.Bizlere mesai saatleri içerinde çağrı merkezimizden ulaşıp istanbul başakşehir web tasarım için bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.Web tasarım hizmetimizden sadece  Esnaflar, küçük ve orta ölçekli şirketler, kobiler, sanayi firmaları, kamu kurumları, devlet kuruluşları, işletmelere verilmektedir.

Bu yazı web tasarım kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın