FİRMANIZA AİT WEB SİTENİZ VARMI ?

Bir web sitesinin, potansiyel müşterilerinize ulaşabilceğini, ürünlerinizi tanıtabileceğiniz, firmanız hakkında güncel haberleri yayınlıyabilirsiniz.Ayrıca bunları yaparken ilave ek bir personelede ihtiyacanız olmayacaktır.

KURUMSAL WEB TASARIM

Yeni çıkan TÜRK TİCARET KANUNA göre her şirketin bir web sitesi olması zorunluluğu getirilmiştir.Web sitenizin içerik yönetim sistemli ve istenilen bilgileri web siteniz üzerinden yayınlaya biliyor olması gerekmektedir.

UZMAN WEB TASARIM

WEB TASARIM gerek tecrübe gerekse edinilen deneyimler sonucunda referanslarımıza her geçen gün yenileri eklenmektedir.Özellikle web tasarım , SEO optimizasyon ve Google Reklam alanlarında yaptığı başarılı çalışmalarla adından sıkça söz ettirmektedir.

UZMAN VE YENİLİKCİ KADROMUZ

Her geçen gün büyüyen bilişim sektöründe bütün yenilikleri yakından takip etmekteyiz.Kadromuz, konusunda uzman tecrübeli ekibiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

WEB SİTESİ SİZE NE KAZANDIRIR?

Prestij ve yeni müşterilerin yanı sıra, ürünlerinizi milyonlarca kişiye tanıtabilirsiniz.Bu tanıtımı yaparken ekstra herhangi bir ücret ödemezsiniz.

 

DOKTOR SİTESİ YAZILIMI

Doktor Sitesi Yazılımı KDV HARİÇ 600 TL

100 TL Google Reklamıda Hediyemiz…

Demo Adresleri:
Demo İncele
Demo İncele

Doktor Sistemi Temel Özellikleri

*Admin yönetim paneli
*İstediğiniz kadar resim ekleme
*İstediğiniz kadar sayfa ekleme
*Üyelik sistemi
*Kullanıcılara ve üyelere toplu mail gönderimi
*Yönetilebilir web site özellikleri
*Online Rezervasyon
*Üç farklı renk ve tema seçenekleri
*Site içi optimizasyon
*Arama motorlarına kayıt

Doktor Sitesi yazılımı detaylı bilgi: 0533 714 27 34