FİRMANIZA AİT WEB SİTENİZ VARMI ?

Bir web sitesinin, potansiyel müşterilerinize ulaşabilceğini, ürünlerinizi tanıtabileceğiniz, firmanız hakkında güncel haberleri yayınlıyabilirsiniz.Ayrıca bunları yaparken ilave ek bir personelede ihtiyacanız olmayacaktır.

KURUMSAL WEB TASARIM

Yeni çıkan TÜRK TİCARET KANUNA göre her şirketin bir web sitesi olması zorunluluğu getirilmiştir.Web sitenizin içerik yönetim sistemli ve istenilen bilgileri web siteniz üzerinden yayınlaya biliyor olması gerekmektedir.

UZMAN WEB TASARIM

WEB TASARIM gerek tecrübe gerekse edinilen deneyimler sonucunda referanslarımıza her geçen gün yenileri eklenmektedir.Özellikle web tasarım , SEO optimizasyon ve Google Reklam alanlarında yaptığı başarılı çalışmalarla adından sıkça söz ettirmektedir.

UZMAN VE YENİLİKCİ KADROMUZ

Her geçen gün büyüyen bilişim sektöründe bütün yenilikleri yakından takip etmekteyiz.Kadromuz, konusunda uzman tecrübeli ekibiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

WEB SİTESİ SİZE NE KAZANDIRIR?

Prestij ve yeni müşterilerin yanı sıra, ürünlerinizi milyonlarca kişiye tanıtabilirsiniz.Bu tanıtımı yaparken ekstra herhangi bir ücret ödemezsiniz.

 

Google AdWords Reklam

Google Reklam

Google Reklamcılığı Sıkça Sorulan Sorular

Google reklam:
Google’da her hangi bir kelime ile arama yapıldığında sağda ve yukarıda görüntülenen sponsor bağlantılar kısmına google reklam denilmektedir.Arama sonucu sayfasında Maksimum 11 (Onbir) adet reklam yayınlanmaktadır.Reklam metinleri sadece yazı formatındadır.

Google reklam fiyatları:
Bütçeniz her ne olursa olsun yalnızca reklamlarınıza tıklama yapıldığında ödeme alınmaktadır.Google reklam fiyatları sadece sizin ödemeyi kabul ettiğiniz günlük bütçeniz ve TBM (Tıklama Başı Maaliyet) ile sınırlıdır.

Google Reklam Bütçesi:
Google reklamları için istediğiniz miktarda günlük bütçe belirleyebilirsiniz,bu bütçe çoğu zaman yeterli gelmektedir.Ancak bazı durumlarda google reklam bütçenizin üzerine %25′e kadar ek bütçe ilave etmektedir,bu ilaveyi google potansiyel müşterilerinizi kaçırmamak adına yapmaktadır.Günlük maaliyetiniz,belirlediğiniz bütçenizden az olursa yapılan harcama kadar bakiye düşülür,kalan bir ertesi güne ilave edilmektedir.Kısaca günlük bütçeniz maaliyetten fazla gelirse,artan bakiyenize hiç bir şey olmaz.

Google Reklam Ajansları:
Bu ajansları bir çoğu Google Adwords sertifikalı iş ortaklarıdır.Bu sertifika google’ın düzenlemiş olduğu 4 (Dört) adet AdWords Sınavından en az 2 sınavdan başarılı olan ajans ve şahıslara verilmektedir.Ajansların en büyük özelliği bünyesinde Profesyonel Google Adwords danışmanları bulundurmasıdır.Bu danışmanlar reklamlarınızı optimize ederek düşük maliyetle daha üst sıralarda yer almanıza imkan sağlamaktadır.

Firmamız sadece kurumsal firmalara google reklam hizmeti vermektedir.