FİRMANIZA AİT WEB SİTENİZ VARMI ?

Bir web sitesinin, potansiyel müşterilerinize ulaşabilceğini, ürünlerinizi tanıtabileceğiniz, firmanız hakkında güncel haberleri yayınlıyabilirsiniz.Ayrıca bunları yaparken ilave ek bir personelede ihtiyacanız olmayacaktır.

KURUMSAL WEB TASARIM

Yeni çıkan TÜRK TİCARET KANUNA göre her şirketin bir web sitesi olması zorunluluğu getirilmiştir.Web sitenizin içerik yönetim sistemli ve istenilen bilgileri web siteniz üzerinden yayınlaya biliyor olması gerekmektedir.

UZMAN WEB TASARIM

WEB TASARIM gerek tecrübe gerekse edinilen deneyimler sonucunda referanslarımıza her geçen gün yenileri eklenmektedir.Özellikle web tasarım , SEO optimizasyon ve Google Reklam alanlarında yaptığı başarılı çalışmalarla adından sıkça söz ettirmektedir.

UZMAN VE YENİLİKCİ KADROMUZ

Her geçen gün büyüyen bilişim sektöründe bütün yenilikleri yakından takip etmekteyiz.Kadromuz, konusunda uzman tecrübeli ekibiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

WEB SİTESİ SİZE NE KAZANDIRIR?

Prestij ve yeni müşterilerin yanı sıra, ürünlerinizi milyonlarca kişiye tanıtabilirsiniz.Bu tanıtımı yaparken ekstra herhangi bir ücret ödemezsiniz.

 

HAKKIMIZDA

2002 yılında başlayan Web Tasarım serüvenimiz, 2008 yılında kendi firmamızı kurmakla, kurumsal anlamda Web Tasarım faaliyetlerimize başladık, daha sonra müşterilerimizden gelen yoğun istekler sonucunda, hizmet alanlarımıza SEO ve Google AdWords Reklamcılığını’da eklemiş bulunmaktayız.Firmamız 2008 yılından bu zamana +1150 web tasarım, 600 google reklam, 75 seo optimizasyon ihtiyacı olan kurumsal müşteriye hizmet vermiş olup, bilişim sektöründe her zaman yeniliklere açık kaliteden ödün vermeden ekonomik çözümler sunmayı kendisine ilke olarak benimsemiştir.

NELER YAPARIZ ?
1-KURUMSAL WEB TASARIM (YÖNETİM PANELLİ)
2-WEB TASARIM (XHTML + CSS )
3-SEO OPTİMİZASYON (SÖZLEŞMELİ ve FATURALI)
4-GOOGLE ADWORDS REKLAM (GÜNLÜK/HAFTALIK/AYLIK RAPORLAMA SİSTEMİ)
5-KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMALARI.
6-SOSYAL MEDYA TAKİP/ANALİZ ve ÇALIŞMASI.
7-ÇEŞİTLİ SEKTÖRLERE ÖZEL, DÜŞÜK MAALİYETLİ WEB TASARIM ÇALIŞMALARI.
8-ÖZEL YAZILIMLAR (E TİCARET-OTO GALERİ-RENT A CAR-HABER SİTESİ YAZILIMLARI)