İade Koşulları

1) Geri iade sözleşmede belirtilmediği sürece sadece Web Hosting hizmetinde yapılmaktadır.

2) Web Hosting hizmetini satın aldıktan sonra 7 gün içerisinde iptal talebinde bulunmanız durumunda en geç 24 saat içerisinde (banka mesai saatleri içinde) geri ödeme yapılır.

3) Satın almış olduğunuz Web Hosting hizmeti çok yavaş çalışıyor ve sürekli erişim olmuyor veya sunucularımızdan kaynaklanan bir sebebten ötürü geri iade yapabilir ve ücretinizi geri alabilirsiniz.

4) Satın almış olduğunuz Web Hosting hizmetinde size garanti edilen maksimum web alanı ve aylık trafik bilgisi doğru değil ise Hosting veya Reseller izmetini geri iade yapabilir ve ücretinizi geri alabilirsiniz.

5) Satın almış olduğunuz Web Hosting hizmetinin bulunduğu sunucunun veri merkezinde gerçekleşebilecek (yangın, deprem, sel ve diğer doğal afetler dışında) kapalı kalması durumunda Hosting hizmetini geri iade yapabilir ve ücretini geri alabilirsiniz.

6) Hizmet/Ürün iptal talebinizi muhasebe@yesilelma.net mail adresimize konunun detaylarını ve iptal sebebinizi açıklayıcı bir mail göndermek zorundasınız.

7) www.webtasarim.tv.tr ‘ den hizmet almış olan tüm müşterilerimiz Geri İade Koşulları ‘nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın