istanbul fatih web tasarım

Firmamız kurulduğu günden bu güne kadar internet projeleriniz içerisinde yer alan web tasarım, e ticaret yazılımı, rent a car yazılımı, masa üstü programları ve tüm web tabanlı yazılım ihtiyaçlarınızda çözüm ortağı olarak siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.Bir çok bölge ve ilçemizin yanı sıra istanbul fatih web tasarım ihtiyaçlarınız içinde sizlere bir telefon kadar yakınız.

Hepinizin bildiği üzere ülkemizin içerisinde bulunmuş olduğu ekonomik sorunlar sebebiyle bir çok işletme web sitesi yaptırmakta zorlanırken, bazı firmalarda hizmet alsa dahi tam istediği şekilde olmamaktadır.Bu bakımdan çalışacağınız web tasarım firmasını detaylı olarak incelemeniz, referanslarını, sağlamış olduğu hizmetleri ve web tasarım özellikleri hakkında sorular sormayı ihmal etmeyiniz.

Firmamız 11 yıldır istanbul fatih web tasarım firması olarak kalitesinden ve prensiplerinden ödün vermeden web tabanlı ihtiyaçlarınıza ekonomik fiyatlarla çözüm ortağı olmaktadır.Bir çok kurum ve kuruluşun web tasarım taleplerine hızlı ve akılcı çözümler üreterek hemen her bütçeye hizmet sağlamaktayız.Bizlere mesai saatleri içerisinde (pazartesi – cuma 10:30 / 17:30) ulaşabilir istediğiniz soruları ve fiyat teklifi taleplerinizi iletebilirsiniz.

Web tasarım hizmeti almadan önce mutlaka bilmeniz ve hazırlamanız gereken belirli hususlar vardır.

Hazırlamanız gerekenler (Bunları ne kadar çabuk hazırlarsanız web siteniz o kadar çabuk yayına girer):
1-Vektörel olarak hazırlanmış logonuz.
2-Açık adresiniz ve telefon numaralarınız.
3-Hizmetleriniz hakkında bilgi ve yazı
4-Hakkınızda bölümü için firmanızı tanıtıcı yazı.
5-Referanslarınız.
6-Ürün ve firma görselleri.
7-Ekstra bir özellik istiyorsanız yazılı olarak hazırlayıp tarafımıza tasarım aşamasında göndermelisiniz.

Bilmeniz gerekenler:
1-Web sitesi üç temek unsurdan oluşur, Bunlar bir olmasa web siteniz yayına giremez
1/a Domain alan adı (com,net,org veya istediğiniz uzantılı olabilir, ancak dünya genelinde kullanılan bu üç domain uzantısıdır.)
1/b Hosting (Barınma) siteniz aktif olarak yayınlanması ve çeşitli fonksiyonlarından (Mail,Databese v.s.) yararlanmanıza yarar.
1/c Tasarım İnternet sitenizin görsel olarak hazırlanma kısmıdır.
2-Firma olarak hazırlamış olduğumuz tüm web sitelerinde yönetim paneli vardır, yönetim panelinden istediğiniz zaman istediğiniz yerde (internet bağlantısı gerekli) değişilik yapabilirsiniz.
3-Sitenizin google gibi arama motorlarında görünmesi zaman alır, firma olarak bitirmiş olduğumuz tüm web sitelerinin bu arama motorlarına kayıtlarını otomatik olarak yapmaktayız.
4-Web sitenizin; google.com.tr üzerinden istediğiniz kelimelerde yapacağınız arama sonuçlarında görünmesi için Arama Motoru Optimizasyonu yaptırmanız veya Google Adwords Reklamlarını kullanmalısınız.
5-Yönetim paneli kullanımı text formatında size gönderilmekte, Bu konuda bir ay boyunca ücretsiz teknik destek alabilirsiniz.
6-Hazır paketler için kurulum 2 iş günü içerisinde yapılır.
7-Özel tasarım istekleriniz 10-12 iş günü içerisinde tamamlanır.
8-Hazır paketler için yıllık yenileme, lisanslı bir yazılım aldıysanız lisans ücretleri bulunmaktadır.
9-Domain ve Hosting hizmetlerini firmamızdan aldıysanız, bunların bir yıl sonra yıllık yenilemeleri bulunmaktadır.Bunların ücretleri domain için uzantısı ve hosting için kullandığınız alan kadar ücretlendirme çıkar.
10-Özel yazılımlarımız da farklı kurulum yoktur.
11-Hazır web tasarım paketlerini kendi mevcut sunucunuza kurulumunu yaptırabilirsiniz.Kendi sunucunuzun Linux tabanlı olması gerekmektedir.Buna ilave olarak bir adet MySQL veritabanınada kurulum aşamasında ihtiyacımız olacaktır.
12-Winwods hosting kullanılan sunucularda yaşanabilecek olası sorunlardan firmamız sorumlu değildir.
13-Farklı sunuculara yapılan web tasarım kurulumu için yedekle hizmetini ilgili firmalardan almalı veya kendiniz yapmalısınız.
14-Bizim sunucularımıza yapılan tüm kurulumlar da yedekle hizmeti haftalık olarak otomatik yapılmaktadır.
15-Satın almış olduğunuz web tasarım hizmetimiz bir domaine lisanslanmaktadır.Domain değişiminde sadece lisans ücreti alınmaktadır.
16-E-Ticaret paketlerinde FTP erişimi yoktur.
17-Web tasarım alan tüm müşterilerimize ücretsiz teknik destek süresi bir ay ile sınırlıdır.Yazılımsal teknik destek süresi ise bir yıl (12 ay) ücretsiz olarak vermekteyiz.
18-Firma olarak sağlamış olduğumuz tüm işlemlerde faturalandırıp tarafınıza gönderilmektedir.Fatura KDV oranı %18 olup, ilave olarak ücretlendirilir.
19-Sitelerinize ürün yükleme işlemini yapamıyorsanız, ekstra ücret ödüyerek bu hizmeti satın alabilirsiniz.
20-Özel yazılım projeniz varsa mutlaka yazılımın içeriği hakkında detaylı şekilde açıklayan bir brifing hazırlamalısınız.
21-Kesinlikle kopya site, kopya yazılım hazırlamıyoruz.Bu konuda anlayışlı olup ısrarcı olmamanızı rica ediyoruz.
22-Önce iş sonra ödeme şeklinde çalışmıyoruz, Ödemelerinizi iş başlangıcı %50 nakit, Kalan %50 iş bitiminde yapmalısınız.

Değerli müşterimiz;Her hangi bir hizmetimizi almadan önce mutlaka Kampanyalı Web Tasarım Kullanım Koşullarını okuyunuz.

Sizlere daha kaliteli web tasarım hizmeti verebilmek için sürekli kendimizi yenileyip ihtiyaçlarınız doğrultusunda haraket ederek tasarım ve yazılım hizmeti vermekteyiz.Fiyat politikası olarak sorunsuz hizmet prensibine bağlı kalarak web tasarım fiyatlarını olabildiğince minimum seviyede tutmaya gayret ediyoruz.Lütfen bizden hizmet almadan önce referanslarımız bölümünde yer alan müşterilerimizi aramaktan çekinmeyin.Bizlere mesai saatleri içerinde çağrı merkezimizden ulaşıp istanbul fatih web tasarım için bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.Web tasarım hizmetimiz sadece kamu kurumları, devlet kuruluşları, işletmelere verilmektedir.