FİRMANIZA AİT WEB SİTENİZ VARMI ?

Bir web sitesinin, potansiyel müşterilerinize ulaşabilceğini, ürünlerinizi tanıtabileceğiniz, firmanız hakkında güncel haberleri yayınlıyabilirsiniz.Ayrıca bunları yaparken ilave ek bir personelede ihtiyacanız olmayacaktır.

KURUMSAL WEB TASARIM

Yeni çıkan TÜRK TİCARET KANUNA göre her şirketin bir web sitesi olması zorunluluğu getirilmiştir.Web sitenizin içerik yönetim sistemli ve istenilen bilgileri web siteniz üzerinden yayınlaya biliyor olması gerekmektedir.

UZMAN WEB TASARIM

WEB TASARIM gerek tecrübe gerekse edinilen deneyimler sonucunda referanslarımıza her geçen gün yenileri eklenmektedir.Özellikle web tasarım , SEO optimizasyon ve Google Reklam alanlarında yaptığı başarılı çalışmalarla adından sıkça söz ettirmektedir.

UZMAN VE YENİLİKCİ KADROMUZ

Her geçen gün büyüyen bilişim sektöründe bütün yenilikleri yakından takip etmekteyiz.Kadromuz, konusunda uzman tecrübeli ekibiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

WEB SİTESİ SİZE NE KAZANDIRIR?

Prestij ve yeni müşterilerin yanı sıra, ürünlerinizi milyonlarca kişiye tanıtabilirsiniz.Bu tanıtımı yaparken ekstra herhangi bir ücret ödemezsiniz.

 

KURUMSAL KİMLİK

Firmanıza ait kurumsal kimlik çalışmasını özenle ve itinalı bir şekilde yapıyoruz.Kurumsal kimlik çalışmalarımızda marka bilinci oluşturmak için tittizlikle çalışıyoruz çünkü akılda kalıcı olmak özenli çalışmak gerekirtmektedir.

Kurumsal Kimlik İçerisinde Neler Yapıyoruz?
*Kurum ve hizmet adı yaratma
*Marka kimliği
*Logo ve maskot tasarımı
*Antetli kağıt, zarf tasarımı
*Kartvizit tasarımı
*Firmanıza ait tanıtım kitabı.
*Dergi,promosyon etiketleri.
*Kampanyalarınız ile ilgili broşür hazırlanması.

Kurumsal Kimlik Danışma Hattı

Kurumsal Kimlik Fiyatımız: KDV Hariç 350TL’dir.