Seo

SEO, “arama motoru optimizasyonu” veya “arama motoru optimize edici” için kullanılan bir kısaltmadır. Bir SEO ile çalışmaya başlamak önemli bir karardır. Bir SEO, sitenizi iyileştirip size zaman kazandırabileceği gibi sitenize ve itibarınıza zarar da verebilir. Elde edebileceğiniz avantajların yanı sıra sorumsuz bir SEO‘nun sitenize verebileceği zararı da araştırmayı unutmayın.

SEO’yu Basit olarak açıklamak gerekirse ,anahtar kelimenizle google’da arama yapıldığında Web sitenizin arama sonuçlarında ilk sayfa ve üst sıralarda yer alması için yapılan çalışmaların bütünüdür.
Firmamız 2010 yılından bu zamana 40′ın üzerinde farklı sektörlerin SEO Hizmetini başarılı bir şekilde sağlamaktadır.En son yaptığımız çalışma arama yoğunluğu olan TENTE kelimesinde 2 farklı siteyi 3 ay gibi sürede ilk sayfaya taşımakla sonuçlandırdık.
Hiç bir şekilde illegal yöntemler kullanmadan bu başarıyı yakalamak firmamızın SEO konusunda tecrübe ve bilgi birikiminin bir kanıtıdır.
SEO Danışmanlığı sadece SEO yapmakdan ibaret değildir,aynı zamanda firmaların internet ortamındaki geleceğinede şekil verilmelidir.Sosyal medya,tanıtımlar,animasyonlu reklamlar ile firmaların çok farklı kulvarlarda bilinirliliği arttırılabilekmektedir.

Neden Yeşil Elma Bilişim Hizmetleri?

1-SEO Optimizasyon’da Başarısızlık halinde koşulsuz şartsız geri ödeme garantisi.
2-Hiç bir illegal yöntem kullanılmaması.
3-Taahüt ettiği zamanda, Taahüt ettiği işleri yapması.
4-Sözleşmeli ve faturalı çalışması.
5-Raporlama sistemi.
6-%100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışması.

SEO Optimizasyon referanslarımız için 0533 714 27 34 Telefondan veya info@yesilelma.net mail adresimizden bilgi alabilirsiniz.


SEO,SEO Optimizasyon
Copyright © 2008 - 2018 www.webtasarim.tv.tr Her Hakkı Saklıdır.
Google Web Tasarım | Google | Web Tasarım | Sitemap | Robotx