FİRMANIZA AİT WEB SİTENİZ VARMI ?

Bir web sitesinin, potansiyel müşterilerinize ulaşabilceğini, ürünlerinizi tanıtabileceğiniz, firmanız hakkında güncel haberleri yayınlıyabilirsiniz.Ayrıca bunları yaparken ilave ek bir personelede ihtiyacanız olmayacaktır.

KURUMSAL WEB TASARIM

Yeni çıkan TÜRK TİCARET KANUNA göre her şirketin bir web sitesi olması zorunluluğu getirilmiştir.Web sitenizin içerik yönetim sistemli ve istenilen bilgileri web siteniz üzerinden yayınlaya biliyor olması gerekmektedir.

UZMAN WEB TASARIM

WEB TASARIM gerek tecrübe gerekse edinilen deneyimler sonucunda referanslarımıza her geçen gün yenileri eklenmektedir.Özellikle web tasarım , SEO optimizasyon ve Google Reklam alanlarında yaptığı başarılı çalışmalarla adından sıkça söz ettirmektedir.

UZMAN VE YENİLİKCİ KADROMUZ

Her geçen gün büyüyen bilişim sektöründe bütün yenilikleri yakından takip etmekteyiz.Kadromuz, konusunda uzman tecrübeli ekibiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

WEB SİTESİ SİZE NE KAZANDIRIR?

Prestij ve yeni müşterilerin yanı sıra, ürünlerinizi milyonlarca kişiye tanıtabilirsiniz.Bu tanıtımı yaparken ekstra herhangi bir ücret ödemezsiniz.

 

SOSYAL MEDYA

Firmanızın veya Web Sitenizin internet ortamında yeterince tanıtılmadığınımı düşünüyorsunuz?.Müşteri portföyünüzü geliştirmek veya firma tanıtımınızı yapmak için internette bir çok yöntem vardır.
Yeşil Elma Bilişim Hizmetleri olarak bu sistemlerin hepsini bir bütün olarak görüyoruz ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda bir sistem geliştirdik.

İnternet Reklam ve Tanıtım Danışmanlığı Faaliyetlerimiz,Neler Yapıyoruz?
*Youtube,videogoogle,megavideo benzeri video paylaşım sitelerine ürünlerinizin,firmanızın tantım videolarının eklenmesi.
*Facebook sayfa açılması ve açılan sayfanın düzenlenmesi.
*Twitter sayfa açılması ve açılan sayfanın düzenlenmesi.
*FriendFeed Sayfa açılması,içerik eklenmesi.
*Sosyal paylaşım sitelerine tanıtım yapılması.
*Sosyal imleme sitelerine tanıtım yapılması.
*Firma/Web siteniz için ücretsiz bloglar açılıp düzenlenmesi.
*Türkiyenin önde gelen forum sitelerinde,sitenizin tanıtımının yapılması.
*Google Rehbere sitenizin eklenmesi
*Google Maps sitenizin eklenmesi.
*150 Adet Arama Motorlarına kayıt.
*Google AdWords Reklamları.
*Facebook Reklamları.
*Msn,Hotmail Reklamları.
*Sektörünüzdeki işletmelerin mail adreslerinin toplanması ve teklif/tanıtım maili gönderilmesi