FİRMANIZA AİT WEB SİTENİZ VARMI ?

Bir web sitesinin, potansiyel müşterilerinize ulaşabilceğini, ürünlerinizi tanıtabileceğiniz, firmanız hakkında güncel haberleri yayınlıyabilirsiniz.Ayrıca bunları yaparken ilave ek bir personelede ihtiyacanız olmayacaktır.

KURUMSAL WEB TASARIM

Yeni çıkan TÜRK TİCARET KANUNA göre her şirketin bir web sitesi olması zorunluluğu getirilmiştir.Web sitenizin içerik yönetim sistemli ve istenilen bilgileri web siteniz üzerinden yayınlaya biliyor olması gerekmektedir.

UZMAN WEB TASARIM

WEB TASARIM gerek tecrübe gerekse edinilen deneyimler sonucunda referanslarımıza her geçen gün yenileri eklenmektedir.Özellikle web tasarım , SEO optimizasyon ve Google Reklam alanlarında yaptığı başarılı çalışmalarla adından sıkça söz ettirmektedir.

UZMAN VE YENİLİKCİ KADROMUZ

Her geçen gün büyüyen bilişim sektöründe bütün yenilikleri yakından takip etmekteyiz.Kadromuz, konusunda uzman tecrübeli ekibiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

WEB SİTESİ SİZE NE KAZANDIRIR?

Prestij ve yeni müşterilerin yanı sıra, ürünlerinizi milyonlarca kişiye tanıtabilirsiniz.Bu tanıtımı yaparken ekstra herhangi bir ücret ödemezsiniz.

 

Ucuz Web Tasarım: E ticaret paketleri

E Ticaret Paketleri

Değerli müşterilerimiz aşağıda sizler için hazırlamış olduğumuz e ticaret projeniz için hazır paketlerimiz bulunmaktadır.Dilerseniz Bu paketlerden bağımsız olarak kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir paket oluşturabilirsiniz.

HAZIR E TİCARET TASARIMLARIMIZA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ…

E Ticaret sistemi temel özellikleri (TÜM PAKETLERDE HAZIR OLARAK GELMEKTEDİR.)
-Sınırsız ürün ekleme
-Sınırsız marka ekleme
-Sınırsız kategori oluşturma
-Banner ve slider yönetimi
-E Posta hesapları (Her pakette e posta hesaP sayısı artmaktadır)
-Detaylı istatislik ve rapor alma
-Hazır mail şablonları
-Her ürüne farklı İndirim ekleme
-Her ürüne farklı vergi oranı ekleme
-Detaylı sipariş ve müşteri sayfaları
-Hediye çeki oluşturma
-Ürün özellik oluşturma
-Her ürüne çoklu resim ekleme
-Ürün detay resimlerinde otomatik zoom özelliği
-Güvenli yedekleme sistemi (GÜNLÜK-HAFTALIK-AYLIK)

VE SAYAMADIĞIMIZ ONLARCA ÖZELLİKLE TÜM PAKETLERDE KURULU OLARAK GELMEKTEDİR.

START E TİCARET PAKETİ: 290 TL + KDV
Bu pakette; Üyeliksiz alış veriş ve Kapıda ödeme seçeneği aktiftir.

MİNİ E TİCARET PAKETİ: 690 TL + KDV
Bu pakette; Startta ilave olarak payu ve iyizico ödeme sistemleri aktif edilmiştir.

KOBİ E TİCARET PAKETİ: 1.190 TL + KDV
Bu pakette; Diğer paketlere ilave olarak, Sanal pos ödeme sistemleri, SEO modülleri, Kampanya, Etiket, B2B özellikleri aktif edilmiştir.

PRO E TİCARET PAKETİ: 1.890 TL + KDV
Bu pakette; Diğer paketlere ilave olarak, B2C, Hazır paketlerde renk değişim, İsteğe bağlı olarak Anasayfa özel tasarım, Hediye çeki, farklı yönetici tanımlama, exel ürün aktarımı, XML bayilik sistemleri aktif edilmiş.

MAX E TİCARET PAKETİ: 2.890 TL + KDV
Bu pakette; Diğer paketlere ilave olarak, Tüm sayfalarda özel tasarım, Giriş seviyesinde SEO eğitimi, Kargo takip sistemleri, Ürün ve fatura şablonları, Fatura ve irsaliye basma, Detaylı ürün ekleme robotu.

PRO E TİCARET PAKETİ: 4.990 TL + KDV
Bu pakette; Diğer paketlere ilave olarak, Facebook store mağazası, Mobil site, SSL sertifikası, IP Adresi, Planlı içerik güncellemesi.

E Ticaret

Ülkemizde son yıllarda yaşanan ekonomik bunalımlar ve bunun neticesinde işletmelerin kendilerine yeni müşteriler bulmak istemeleri ve ürün/hizmetlerini internet ortamında kolayca tanıtmak istemeleri bir anda e ticaret sektörünün canlanmasına neden olmuştur.
Bu doğrultuda bir çok e ticaret yazılımı firması ortaya çıkmış ve sektöre direk bir şekilde giriş yapmıştır.Ancak gerek bilgi yetersizliği gerekse e ticaret yazılımını satın alacak firmanın konu hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olmaması sebebiyle bir çok firma bu tip sözde yazılım şirketleri tarafından ciddi anlamda maddi zararlara uğratılmışlardır.Bununla birlikte bir çok ajans açık kaynak kodlu yazılımları edit/düzenlemelerini yaparak sanki kendi yazılımlarıymış gibi e ticaret paketleri oluşturarak satmışlar ve hali hazırda satmaktadırlar.Bunun neticesinde ortaya çıkan bilanço hiç bir özelliği olmayan sağdan soldan derleme bir birinin kopyası e ticaret siteleri.Daha kötü durum ise bu yazılımı satın alan firmaların çok yüksek meblalar ödüyerek ellerinde hiç bir şey olmamasıdır.Tabi bu durum işini kaliteli yapan e ticaret yazılım firmalarınıda olumsuz yönde etkilemektedir.
E Ticaret yazılımı satın alırken dikkat edilmesi gereken hususlar arasında başlıca olarak; Yazılım dili, Fiyatı, Özellikleri, Teknik desteği ve en önemlisi olan yönetim panelinin pratik olması.Yönetim panelinin kullanımı çok pratik olan bir e ticaret yazılımı sizi hem zamandan kazandırır hemde yönetim panelini çözmeye çalışacağınız zamana karşılık olarak SEO, SEM gibi satışlarınıza direk etki edecek teknikleri öğrenebilirsiniz.

e ticaret yazılımı satın alırken, yazılım firmasının sadece referanslarına bakmayın, referanslarını telefonla arayarak satışlarının nasıl olduğunu, teknik destek alırken sorun yaşayıp yaşamadığını, yazılımdan memnun olup olmadığını, sunucuda kesinti yaşayıp yaşamadığını mutlaka öğrenin hatta bunu bir kaç farklı referansı arayarak geniş kapsamlı olarak bilgi alın.Şirketler sizlere bir çok e ticaret paketleri arasından bir tanesini seçmenizi söyleyecektir.Mümkünse kendi paketinizi kendiniz oluşturun yoksa bütçenize en uygun olanı seçip bir an önce ürünlerinizi web sitenize yükleyip satışlarınıza başlayın.E ticaret sektöründe en büyük sorun zaman ve yeterli ürün bulamamanızdır.Bu sorunların planlamalarını mutlaka daha öncesinden çalışarak kendinize bir yol haritası çıkartıp bu haritaya riayet etmeye özen gösterin.

Sizlere daha iyi fikir vermesi için aşağıda bir grafik paylaşıyorum,
e ticaret
Grafikten de anlaşılacağı üzere Türkiye için e ticaret kavramı ve siteleri çok yeni ve gelişime açık, Bu yüzden belli başlı bir çok yabancı firma Türkiye pazarına (Sahibinden.com, Gittigidiyor, Markafoni) girdiler bile, sizde vakit kaybetmeden internetteki yerinizi alıp ürün veya hizmetlerinizi e ticaret sitenizde sergilemeye başlayın.